تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی| خدمات پس از فروش لوازم خانگی| تعمیرگاه لوازم خانگی| تعمیرات لوازم خانگی| تعمیرگاه لوازم خانگی| تعمیرات لوازم خانگی| تعمیرات ماشین لباسشویی| تعمیرات ماشین ظرفشویی| تعمیرات ساید بای ساید| نصب و تعمیرات اسپلیت کولرگازی| نصب و تعمیرات پکیج

تعمیرات ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

دوشنبه 21 فروردين 1396
21:38
adrinfidarparsian

تعمیرات ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

تفاوت عمده در تعمیرات ماشین لباسشویی با تعمیرات ماشین لباسشویی انواع نیمه اتوماتیک آن است که حضور انسان و دخالتش در شستشوي لباس ،جزء راه اندازي ماشین، ضرورتی ندارد.کافیست که مصرف کننده ، لباس را به مقدار کافی و بر اساس مقدار مذکور در دفترچه راهنما درون ماشین قرار داده( که علت بیشتر مراجعه مصرف کنندگان به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی و خدمات پس از فروش لوازم خانگی، عدم رعایت همین موضوع می باشد ) و پس از ریختن پودر درون جاپودري( که علت بیشتر مراجعه مصرف کنندگان به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی و خدمات پس از فروش لوازم خانگی، عدم رعایت همین موضوع می باشد ) و باز نمودن شیر آب ورودي به ماشین، متناسب با جنس لباس،برنامه مورد نظر را انتخاب نماید و کلید اصلی ماشین را روشن کند. سایر مراحل شستشو به صورت اتوماتیک صورت می گیرد. یعنی ابتدا شیر الکتریکی به کار افتاده و آب پس از ورود به جاپودري، پودر را با خود بدرون مخزن منتقل می سازد. پس از ورود آب به مقدار کافی،عمل آبگیري متوقف شده و با روشن شدن هیتر ، آب داغ می شود. پس از رسیدن آب به مقدار مناسب عمل شستشو شروع می شود. موتور به توسط فرمان هاي تایمر( که علت بیشتر مراجعه مصرف کنندگان به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی و خدمات پس از فروش لوازم خانگی، عدم رعایت همین موضوع می باشد ) ابتدا به طرف عقربه هاي ساعت چرخیده و پس از مدتی متوقف شده و سپس در جهت عکس بگردش در می آید. حرکت موتور در دو جهت مخالف بدان سبب است که لباس ها به اندازه کافی درون آب حرکت نموده و بهتر شستشو شوند.

مراحل ابتدایی کار در تعمیرات ماشین لباسشویی

پس از شستشوي مقدماتی ، موتور متوقف شده و آب توسط پمپ تخلیه به طرف فاضلاب هدایت می شود. مجددا" همان برنامه شستشو تکرار می شود.معمولا"عموم ماشین ها بگونه اي طراحی شده ان که عمل شستشو 5 بار تکرار شده و سپس ماشین وارد مرحله نهایی آبکشی و تخلیه آب( که علت بیشتر مراجعه مصرف کنندگان به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی و خدمات پس از فروش لوازم خانگی، عدم رعایت همین موضوع می باشد ) و خشک نمودن لباس می شود.

خشک شویی در تعمیرات ماشین لباسشویی

براي خشک نمودن لباس،دور تند ماشین و واتر پمپ،در تعمیرات ماشین لباسشویی همزمان کار می کنند. یعنی دور تند موتور سبب می شود دیگ اصلی( که علت بیشتر مراجعه مصرف کنندگان به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی و خدمات پس از فروش لوازم خانگی، عدم رعایت همین موضوع می باشد ) که لباس درونش ریخته شده با سرعت بچرخد و از آنجا که بدنه دیگ اصلی داراي سوراخ هاي متعدد است، آب لباس ها بر اثر نیروي گریز از مرکز به خارج از دیگ اصلی (به درون دیگ فرعی ) ریخته شده و ورودي واتر پمپ نیز در همین دیگ قرار داشته و آب هاي راه یافته به این دیگ را مکیده و به فاضلاب می ریزد. پس از مراحل آبکشی نهایی که معمولا" در ماشین ها 3 بار این عمل تکرار می شود ، تایمر به صورت خودکار خاموش شده و کلیه عملیات ماشین متوقف می شود.
به این ترتیب ملاحظه فرمودید که همه مراحل شستشو به صورت خودکار و بدون حضور انسان صورت خواهد گرفت از اینرو این ماشین ها در تعمیرات ماشین لباسشویی، تمام اتوماتیک نامیده می شوند.


[ بازدید : 98 ] [ امتیاز : 5 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب avazak.ir
× بستن تبلیغات